PRODUCENT, importer i dystrybutor aparatury modułowej niskiego napięcia

O nas

Firma Central Elektro istnieje na polskim rynku od 1987 roku. Jesteśmy uznanym producentem elektronicznej aparatury do instalacji niskiego napięcia. Oferujemy pełną gamę produktów z tego zakresu. Oferowane wyroby stosowane są w Polsce oraz innych krajach Unii Europejskiej, spełniają wymogi polskich i światowych norm.

Nasze produkty to między innymi: przekaźniki nadzorcze napięciowe i prądowe, przekaźniki czasowe, czujniki zaniku i kolejności faz, wyłączniki zmierzchowe, automaty schodowe, sterowniki bezprzewodowe.

Produkujemy również urządzenia na specjalne zamówienie po wcześniejszym uzgodnieniu projektu z naszymi inżynierami.

Jesteśmy także importerem i dystrybutorem aparatury modułowej niskiego napięcia (wyłączników nadprądowych i różnicowoprądowych, styczników, wyłączników termicznych i silnikowych, rozłączników izolacyjnych), zasilaczy transformatorowych i impulsowych, oświetlenia przemysłowego.

Nasz sklep internetowy używa plików Cookies, między innymi w celu umożliwienia logowania do systemu, koszyka i mechanizmu składania zamówień, statystyk oraz dostosowania strony do preferencji użytkownika. Więcej informacji na temat plików Cookies znajdą Państwo w polityce prywatności.